ספסלים מעוצבים מבית קיסריה עיצוב בנוף

ספסלים מעוצבים

ספסלים מעוצבים

ספסלי מתכת, ספסלי ישיבה, ספסלי עץ

בשנים האחרונות ניתן למצוא עוד ועוד ספסלים מעוצבים ברחובות הערים בישראל.

את ספסל העץ המיושן והסטנדרטי החליפו ספסלי מתכת מעוצבים ועמידים מפני וונדליזם ונזקי שמש אשר מותאמים לאקלים הישראלי.

את הספסלים ניתן להציב ברחובות הערים, בגנים הציבוריים, בכניסות למבנים ועוד. חלק מהם מיועדים גם להצבה בפינות עישון, במסדרונות בתי ספר או בנייני משרדים, בקניונים ובמרכזי קניות.

קיימים דגמים וסוגים רבים של ספסלים ויש להתאים את דגם הספסל למיקום בו הוא יוצב. ישנם דגמים אורבניים המיועדים להצבה ברחוב, ישנם דגמים המיועדים לשטחי פנים וקיימים גם ספסלי גן אשר ניתן להציב בגינות פרטיות.

ניתן למצוא ספסלים בגדלים שונים, עם משענות וללא משענת. כמו-כן, ישנם דגמים בעלי ידיות (משענות יד) ואף מושבים לאדם אחד וכאלה המיועדים לישיבה למספר אנשים.

מרבית רהיטי הרחוב והגן מיוצרים ממתכת מגולוונת וצבועה בתנור בפוליאסטר נקי, על-מנת להקנות לספסל עמידות בפני חלודה. המוצרים מפח מנוקב או מפח שעבר תהליך של חיתוך בלייזר. חלק מן הספסלים עשויים יציקת ברזל בשילוב קורות עץ וחלקם אף עשויים כולם מעץ. ישנם גם דגמים העשויים מתכת בשילוב אבן ובטון אשר מוסיפים לספסל מראה עיצובי ייחודי וניתן גם למצוא ספסלים מנירוסטה (פלדת אל-חלד) אשר עלותם ברוב המקרים גבוהה מן הרגיל.

על מנת לבחור בספסל המתאים, יש להבין תחילה לשם מה הוא מיועד, כמה אנשים צפויים לשבת עליו והאם מדובר באנשים בוגרים או ילדים. כמו-כן, יש להגדיר האם הם מיועדים להצבה בשטחי חוץ ואז יש לבחור בדגמים עמידים בפני וונדליזם ונזקי אקלים ואף רצוי לקבע אותם לקרקע. אלמנט נוסף שיש להגדיר, הוא האם המוצרים מיועדים לקשישים או לאנשים בעלי מוגבלות, שאז רצוי יהיה לבחור בדגם בעל משענת וידיות.

לפני שרוכשים ספסלים יש לוודא מהיכן רוכשים אותם. מעבר לבחירת עיצוב נאה, יש לוודא שהריהוט יוצר מחומרים עמידים, שעובי המתכת מספיק עבה, שחלקי המתכת עברו גילוון ונצבעו בצבע בתנור. כמו-כן, יש לוודא את מידותיו של הספסל על מנת שיתאים למספר האנשים הצפויים לשבת עליו. על-כן, לפני שמוציאים סכומים גבוהים על ריהוט רחוב וגן, יש לוודא שרוכשים ריהוט גן עמיד ואיכותי ולא מוצר שאורך חייו יהיה מוגבל ותידרש החלפתו לעיתים קרובות.

חברת קיסריה עיצוב בנוף מציעה את המגוון הגדול בארץ של ספסלים מכל הסוגים, המידות והדגמים. ניסיון רב שנים בתחום מקנה לנו את היכולת להציע ללקוחותינו ריהוט גן ומתקני חצר בעיצובים ייחודיים ובלעדיים לחברה אשר מאופיינים ברמת גמור גבוהה ביותר. נשמח לייעץ ללקוחותינו בבחירת הרהיטים המתאימים, הן מההיבט הפונקציונאלי והן מההיבט העיצובי.

תמונות נוספות:

הזכויות בגין כל הפרטים המצויים באתר זה שייכות לחברת קיסריה עיצוב בנוף בע"מ ו/או כלל המוצרים מהווים מדגמים רשומים במשרד המשפטים