תחנות אוטובוס מעוצבות

תחנות הסעה לנוסעי התחבורה הציבורית

תחנות אוטובוס

תחנות אוטובוס

הריהוט האורבני היה נוכח בכל מקום בארץ מאז ומעולם - ספסלי עץ בגנים הציבוריים, אשפתונים במתחמי עסקים ולוחות מודעות ברחובות הערים. עם זאת, בשנים האחרונות תופס ריהוט הרחוב והגן חלק בלתי נפרד מהנוף הישראלי. הריהוט המסורתי התחדש והשתכלל ואת ספסלי העץ מחליפים ספסלי מתכת בעיצובים שונים; את פחי האשפה מחליפים אשפתונים מסוגננים; מערכות הישיבה קיבלו פנים חדשניות וצבעוניות. פריטי ריהוט אלה ואחרים משתלבים באופן טבעי בנוף האורבני.

תחנת האוטובוס הקלאסית עברה גם היא שדרוג משמעותי. כיום ניתן דגש רב לצרכי הממתינים בתחנות אלה. ספסלי הפלסטיק והאבן התחלפו בספסלי מתכת נוחים, מרווחים ומרשימים יותר. הגגות מחופים בפוליגל צבעוני, מה שמאפשר הגנה מפני הגשם והשמש. וישנן גם תחנות המתנה בגודל כפול, אשר נמצאות בעיקר באזורים מרכזיים בהם מספר הממתינים גדול.

בנוסף לדאגה לנוחות הממתינים, תחנות ההסעה גם מרשימות בעיצובן. בייצור התחנות נעשה שימוש במתכת בעיבודים שונים ובזכוכית דו-שכבתית ואת הספסלים והגגות ניתן למצוא כיום במגוון גדלים, צבעים ודגמים. כל אלה מנעימים את חוויית ההמתנה לשירותי התחבורה הציבורית עבור קהל היעד – תלמידי בתי הספר, עובדים הממתינים לשירותי הסעות ונוסעי חברות התחבורה הציבורית.

תחנות המתנה לנוסעים

תחנות המתנה לנוסעים הינן מוצר אחד בתוך סל המוצרים המגוון של חברת "קיסריה עיצוב בנוף בע"מ". כפי שנכון לגבי לוחות המודעות, מערכות הישיבה, פינות העישון, מתקני האופניים, מרכזי המחזור ויתר מוצרי החברה, גם בייצור תחנות האוטובוס שמה החברה דגש רב על איכות המוצרים. כל מוצרי החברה מאופיינים בטכנולוגיית ייצור מתקדמת וגימור איכותי, שכן החברה מחויבת למצוינות בעיצוב מוצריה ובייצורם. כל זאת מתוך מטרה ליצור סביבה ציבורית ייחודית ולשפר את איכות החיים והסביבה ולייצר תחנות המתנה לנוסעים איכותיות ומעוצבות.

חברת "קיסריה עיצוב בנוף" מפתחת ומשווקת מוצרים רבים בתחום העיצוב הסביבתי ומציע ריהוט רחוב, גן וחצר, סככות המתנה לנוסעים, תחנות אוטובוס ותחנות הסעה לתלמידים בעיצובים מרהיבים וחדשניים. בקרב קהל הלקוחות של החברה נמנים עסקים פרטיים, תאגידים גדולים, חברות ממשלתיות, חברות תקשורת, בתי מלון, מוסדות חינוך, מרכזי קניות ועוד. בנוסף, ניתן למצוא פריטים אלה ברחבי הארץ.

את תחנות האוטובוס המיוצרות ומשווקות על ידי חברת "קיסריה עיצוב בנוף" ניתן למצוא כיום בפריסה ארצית. תחנות אלה מרשימות ברמה העיצובית ונוחות ברמה השימושית וניתן למתג אותן על פי דרישת הלקוח.

תחנות הסעה

את תחנות ההסעה ניתן למצוא כיום בגדלים, עיצובים ודגמים שונים. כך, למשל, תחנת הסעה מדגם אלפא 1210 עשויה מתכת ומחופה בגג פוליגל רחב ; תחנת הסעה מדגם אלפא W1210 הוא דגם זהה אך כפול בגודלו, כך שתחנה זו מסוגלת להכיל כמות גדולה יותר של ממתינים ; וסככת המתנה מדגם אלפא 1400 מתאפיינת בקירות זכוכית דו-שכבתית, בשילוב עם מתכת בעיבודים שונים. את גגות הפוליגל ניתן להזמין בצבעים שונים, כמו גם את ספסלי ההמתנה.

הזכויות בגין כל הפרטים המצויים באתר זה שייכות לחברת קיסריה עיצוב בנוף בע"מ ו/או כלל המוצרים מהווים מדגמים רשומים במשרד המשפטים