מתקני אופניים – משלימים את משפחת ריהוט הרחוב

פתרונות חניה לאופניים

מתקני אופניים

כולנו התרגלנו לסביבת הנוף שלנו, הכוללת ריהוט אורבני על כל סוגיו. ספסלי עץ בשדרות, אשפתונים בפינות המתנה וברחובות הערים, תחנות אוטובוס ולוחות מודעות. פריטי ריהוט אלה נראים לנו כמובנים מאיליהם. הם תמיד היו שם. אלא שלאורך השנים פריטים אלה ואחרים השתכללו במידה ניכרת. השימוש העיקרי שלהם לא השתנה, אבל יחד עם הטכנולוגיה המתפתחת, גם מוצרים אלה התפתחו והם כיום לא רק נוחים יותר לשימוש, אלא גם נהנים מעיצוב שהוא חדשני ומרשים. לא פלא שהם נראים לנו טבעיים כפי שהם. העיצוב המיוחד והמרהיב מאפשר להם להיטמע היטב בנוף הסביבתי.

פריט ריהוט חשוב ביותר הוא מתקן האופניים, אותו ניתן למצוא כיום בכניסה למכללות ואוניברסיטאות, משרדי ממשלה, חברות היי-טק, מתחמי בילוי ופנאי ועוד. זאת משום שתפקידו הפונקציונאלי הוא בעל חשיבות רבה, בוודאי בעידן שבו מעודדים אותנו להפחית את השימוש בכלי הרכב – הפולטים לאוויר מזהמים רבים ופוגעים באיכות הסביבה – ולהגביר את השימוש באופניים, כלי רכב "ירוק" שאינו מזהם. זאת ועוד, כלי הרכב הדו-גלגליים האלה אינם רק ידידותיים לסביבה. מדובר גם באמצעי תחבורה נוח לשימוש וזול, בוודאי ביחס לחלופות.

אלא שקלות השימוש בו והניוד שלו, הפכו את כלי הרכב "הירוק" לפריט נחשק. מתקני האופניים, אם כן, משמשים לשמירה עליהם. הגנה זו מקלה את השימוש ומעודדת אותו, ובכך מסייעת גם לצמצום זיהום האוויר. מתקן זה תופס מקום של כבוד בחלקים נרחבים ברחבי הערים, והוא מחליף את הפתרונות שנאלצו רוב רוכבי האופניים לאלתר בעבר. לא עוד עמודי ברזל אקראיים או צנרות מים, וגם לא אחסון האופניים בתוך בתי המגורים או במסדרונות המשרד. מתקני האופניים הם פתרון נוח ופשוט.

חברת קיסריה עיצוב בנוף בע"מ מתמחה בפיתוח ושיווק ריהוט רחוב ואת מגוון מוצרי החברה ניתן למצוא כיום במקומות שונים בארץ. מערכות ישיבה, אשפתונים, תחנות הסעה, פרגולות, מרכזי מיחזור – אלה הם רק חלק מסל המוצרים שמציעה החברה. כל זאת תוך שימת דגש רב על איכות ועיצוב המוצרים. החברה פועלת כל העת במטרה להציע עיצובים חדשניים למוצרים שנועדו לשפר את איכות החיים ואת הנוף הסביבתי. על קהל לקוחותיה של החברה נמנים קניונים, מוסדות השכלה גבוהה, בתי חולים, בתי עסק פרטיים, מוסדות ממשלתיים ועירוניים וכן בתי מלון ואכסניות. כמו כן מגיעה חברת קיסריה עיצוב בנוף ללקוחות בפריסה ארצית רחבה, מאילת בקצה הדרומי ועד רמת הגולן בקצה הצפוני.

בין מוצרי החברה ניתן למצוא גם את מתקני האופניים, פריט ריהוט חשוב בניסיון להגביר את המודעות לשימור הסביבה. קיסריה עיצוב בנוף מציעה מתקנים לקשירת אופניים ושילוט לשבילי אופניים. זאת תוך הקפדה על מוצרים ברמה הגבוהה ביותר ובעיצוב ייחודי ואסתטי.

את מתקני האופניים ניתן למצוא כיום בשתי צורות עיקריות – מתקנים אופקיים מאפשרים הצבה של מספר זוגות אופניים אלה לצד אלה, ואילו המתקנים האנכיים מציעים קשירתם ברחובות ובשטחים ציבורים פתוחים.

המתקנים האנכיים בנויים מצינור מתכת או נירוסטה אליו ניתן לקשור את האופניים, וכן משילוט עליו מוטבע שם הארגון או המוסד. מתקנים אלה מעוגנים לקרקע וניתן למצוא אותם בצבעים שונים, לפי דרישת הלקוח.

המתקנים האופקיים, אותם ניתן למצוא לרוב במרכזי קניות ומתחמי מגורים, עשויים מתכת עמידה, ברמת גימור גבוהה מאוד. גם פריט זה ניתן להזמין בצבעים שונים ובגדלים שונים וכן קיימת הבחירה האם לעגן אותו אל הקרקע או להניחו ללא עוגן.


תמונות נוספות:

הזכויות בגין כל הפרטים המצויים באתר זה שייכות לחברת קיסריה עיצוב בנוף בע"מ ו/או כלל המוצרים מהווים מדגמים רשומים במשרד המשפטים