פתרונות מיחזור

פתרונות מיחזור מותאמים למגמה הירוקה

פתרונות מיחזור

בשנים האחרונות הולכת ומתחזקת המגמה "הירוקה" בארץ ובעולם. כחלק מהמגמה הזו מעודדות הרשויות את האזרחים לאסוף בקבוקי פלסטיק, פחיות, עיתונים, נייר וסוללות לטובת מיחזור; חוקים חדשים מגבירים את הפיקוח על המזהמים הנפלטים ממפעלי תעשייה; וקמפיינים רחבי היקף קוראים להפחתת השימוש בכלי הרכב ולהגברת השימוש באופניים ובתחבורה הציבורית, מתוך שאיפה להגביר מודעות סביבתית ולשמור על סביבה ירוקה ונקייה.

כדי לאפשר שמירה על איכות הסביבה יש להקל על התושבים את הגישה לאמצעי המיחזור. לכן הולכים ומתרבים מתקני מיחזור ברחובות הערים ובשל כך, עולה גם הצורך לשוות למתקנים אלה מראה ייחודי, אשר יסייע להם להשתלב בנוף העירוני ויבדל אותם ממתקני אשפה רגילים.

למעשה, מרכזי המיחזור הם נצר למשפחת ריהוט הרחוב ומהווים פתרונות מיחזור מתקדמים. בתחום זה נכללים גם אשפתונים, מערכות ישיבה, לוחות מודעות ופינות המתנה, אשר גם הם מעוצבים תוך חשיבה עמוקה על השילוב הנחוץ שבין פונקציונאליות לאטרקטיביות. ריהוט הרחוב הוא חלק בלתי נפרד מהנוף אליו אנחנו רגילים. מתקני החצר הללו נמצאים בכל פינה, בין אם במרכזי קניות, משרדים ממשלתיים, בתי עירייה, מוסדות חינוך, משרדי היי-טק ומבני מגורים. אלה מתהדרים בריהוט דקורטיבי, חדשני ומרשים.

חברת קיסריה עיצוב בנוף בע"מ מתמחה בפיתוח, עיצוב ושיווק של מגוון פריטי ריהוט אורבני וגם פתרונות מיחזור (מרכזי מחזור) שכונתיים. מוצרי החברה הם חלק בלתי נפרד מהנוף העירוני – לוחות מודעות במרכזי הערים, ספסלי עץ ומתכת בפארקים, מגני עצים בשדרות ומתקני אופניים במרכזים מסחריים ובמוסדות חינוך. כל אלה פזורים במתחמי בילוי, אזורי עסקים, מכללות, בתי חולים, משרדים ועוד מגוון רב של שטחים פתוחים וסגורים, פרטיים או ציבוריים. מוצרי החברה כולם שימושיים, אך גם מרהיבים ביופיים ומצטיינים באיכותם. החברה משתמשת בטכנולוגיה מתקדמת, מתכת באיכות גבוהה וגימור איכותי, מה שמבליט את הדגש הרב ששמה החברה על איכות וירידה לפרטים הקטנים בכל אחד ממוצריה.

בין מטרותיה העיקריות של חברת קיסריה עיצוב בנוף, בולטת היא המטרה להגביר את המודעות הסביבתית ולקדם בנייה ירוקה ושמירה על הסביבה והטבע. אם כן, אין זה מפתיע למצוא בסל המוצרים של החברה גם את מתקני המחזור. מתקנים אלה נגישים כיום במקומות רבים ומקילים על התושבים להפריד פסולת ולמחזר פלסטיק, נייר ועוד.

לחברת קיסריה עיצוב בנוף מגוון רחב של פתרונות מיחזור המוצעים לקהל לקוחותיה הרחב.

בין היתר ניתן למצוא מתקן לאיסוף פחיות ובקבוקי פלסטיק (דגם 255), עליו ניתן להטביע את שם הלקוח, הרשות או הלוגו שלהם. את הבקבוקים ניתן להכניס בקלות ובנוחות באמצעות פתח עליון ופח המתכת ניתן לנעילה בקלות.

מתקן אחר מאפשר איסוף סוללות (דגם 265). הוא עשוי מתכת, אם כי בסיסו מורכב מבטון מעוצב וניתן לעגנו לקרקע או להניחו ללא קיבוע. למתקן זה פתח עליון אשר מאפשר הכנסת סוללות – כמו גם ריקון המיכל בעת הצורך. גם כאן ניתן להטביע את שם הרשות או הלקוח על גבי המתקן עצמו.

בנוסף לשני המתקנים הללו, קיימת מערכת מיחזור גדולה יותר (דגם 220), שמהווה נקודת ריכוז פסולת למטרות מיחזור סוללות, בקבוקי פלסטיק, שקיות ניילון ועיתונים. המתקן עשוי מתכת ובסיסו בטון וניתן להזמינו בצבעים שונים ועם סמליל הרשות.

לקבלת מידע נוסף על פתרונות מיחזור עם חברת קיסריה עיצוב בנוף בע"מ התקשרו כעת או השאירו הודעתכם.

תמונות נוספות:

הזכויות בגין כל הפרטים המצויים באתר זה שייכות לחברת קיסריה עיצוב בנוף בע"מ ו/או כלל המוצרים מהווים מדגמים רשומים במשרד המשפטים