פרגולות בעיצובים חדשניים

פתרונות הצללה, פרגולות, רהיטי רחוב וגן

פרגולות

קשה למצוא כיום שדרה, פארק, אזור תעשיה או מבנים ציבוריים ללא ריהוט רחוב. הספסלים, פינות הישיבה, לוחות המודעות, האשפתונים, מגני העצים ותחנות האוטובוס – כל אלה הפכו לחלק בלתי נפרד מהנוף שלנו. פריטי הריהוט הללו גם עברו שינויים ושדרוגים רבים לאורך השנים וכיום הם משלבים, באופן טבעי לחלוטין, בין פונקציונאליות לאטרקטיביות. לצד השימוש היומיומי שלהם, פריטי הריהוט שונים ומגוונים מבחינת עיצוב, חדשנות וייחודיות. הם מתוכננים לפרטי פרטים ומרשימים למראה. בדרך זו משתלב ריהוט הגן בנוף האורבני ונראה כחלק בלתי נפרד ממנו.

בין שלל פריטי ריהוט הרחוב והגן בולטת חשיבותה של הפרגולה. ספסלי המתכת בגני השעשועים, פינות הישיבה במקומות ציבוריים ועמדות העישון במוסדות השונים נוחים יותר לשימוש כאשר נלווה אליהם פתרון הצללה. באמצעות הפרגולה, למעשה, יכולים הורים המשקיפים על ילדיהם לעשות זאת תוך הגנה מפני השמש הקופחת. נכון הדבר גם לגבי עמדות המתנה ופינות עישון. הפרגולה, אם כן, היא פתרון יעיל המאפשר שהות ממושכת בפינות הישיבה וההמתנה תוך שהיא מחפה על היושבים גם בימי הקיץ החמים וגם בימי החורף הגשומים.

חברת קיסריה עיצוב בנוף בע"מ מתמחה בפיתוח, ייצור ושיווק של רהיטי רחוב רבים ומגוונים. לצד הספסלים ולוחות המודעות, מתגאה החברה גם ברהיטים אורבניים וידידותיים לסביבה, כמו מתקני אופניים ומרכזי מחזור. כל זאת תחת הקפדה על איכות ברמה הגבוהה ביותר ותוך שימוש בטכנולוגיה מתקדמת. את מוצרי החברה ניתן למצוא היום כמעט בכל מקום, החל במשרדי היי-טק, דרך מוסדות חינוך ובתי עירייה ועד שטחים ציבוריים פתוחים כגון פארקים, שדרות ועמדות המתנה לשירותי התחבורה הציבורית. הריהוט האורבני של החברה מוצב בכל קצוות הארץ, מאילת בקצה הדרומי של ועד רמת הגולן, בקצה הצפוני.

קיסריה עיצוב בנוף היא חברה רבת ניסיון, ששמה דגש רב על איכות המוצרים וחדשנות העיצובים. החברה פועלת כל העת לפתח מוצרים התואמים את דרישות השוק וצרכי המשתמשים והיא בעלת מוניטין רב בתחום העיצוב הסביבתי.

הפרגולה נמצאת גם היא בסל המוצרים הרחב של החברה. בהתאם לצרכי הלקוחות ומשתמשי הקצה, מעצבת חברת קיסריה עיצוב בנוף מגוון רחב של פרגולות. דגמי ה"מרקיזה" השונים מאופיינים במגוון עיצובים אפשריים – פרגולות דמויות שמשיה או בצורת כיפה, בצבעים שונים ובגדלים שונים. כל זאת בהתאמה מלאה לדרישות הלקוח ותוך דגש רב על צרכיו של המשתמש.

הפרגולות שמציעה החברה עשויות מתכת מגולוונת וחלקן גם משלבות פוליגל. החברה מציעה הרכבה בשטח, ללא ריתוכים, תוך התאמה למידות המבוקשות וצביעה בתנור פוליאסטר נקי לפי גוון הצבע המועדף על הלקוח.

פתרון ההצללה, המרשים במראהו, הוא פריט ריהוט בפני עצמו. עם זאת, חברת קיסריה עיצוב בנוף מציעה מוצרים משלימים לפרגולה, כמו פינות ישיבה או ספסלי המתנה. שילוב זה מעניק למשתמשי המוצרים חוויה שלמה ושילוב בין נוחות לבין עיצוב מיוחד וחדשני.


תמונות נוספות:

הזכויות בגין כל הפרטים המצויים באתר זה שייכות לחברת קיסריה עיצוב בנוף בע"מ ו/או כלל המוצרים מהווים מדגמים רשומים במשרד המשפטים