ספסל

הספסלים החדישים מבית קיסריה עיצוב בנוף בע"מ

ספסל

ריהוט רחוב - הנוף העירוני התפתח בצורה ניכרת בשנים האחרונות. פריטי ריהוט הרחוב הפכו לחלק בלתי נפרד מהסביבה האורבנית ובכל מקום ברחבי העיר ניתן למצוא מגוון פריטים השייכים למשפחה זו – לוחות המודעות במרכזי הערים, מתקני אופניים במתחמי העסקים והמסחר, תחנות האוטובוס החדישות והנוחות וגם מתקני מיחזור ואשפתונים, כיאה למגמה המתחזקת של שמירה על איכות הסביבה. רהיטי הרחוב בלתי נפרדים מהנוף שלנו. בזכות הטכנולוגיות החדישות והמראה הייחודי שלהם, הם נטמעו באופן טבעי בסביבה.

ספסלים - בין שלל פריטי ריהוט הרחוב בולט בנוכחותו הספסל, אשר נוכח כמעט בכל פינה בעיר, מפארקים וגני ילדים ועד לשדרות ולרחובות הערים. בלתי אפשרי לדמיין פארק ציבורי בלי הספסל המיועד לנוחות התושבים או פינת המתנה בלעדיו. אם כן, פריט ריהוט זה הוא ללא ספק הפופולארי מכולם וככזה, הוא גם עבר שינויים רבים ולבש במשך השנים פנים רבות. ספסלי מתכת ועץ, בגדלים ועיצובים שונים, מככבים בכל מקום אליו אנו פונים. כך שמעבר לתפקידו הפונקציונאלי של הספסל, הוא מקשט את רחובות הערים גם בנוכחות מרשימה ובעיצובים חדישים.

קיסריה עיצוב בנוף בע"מ - בתחום ריהוט הרחוב בולטת חברת קיסריה עיצוב בנוף בע"מ כמובילה את הענף בכל שלביו – עיצוב, תכנון, פיתוח, ייצור ושיווק. קהל לקוחותיה הרחב של החברה נהנה עד היום מסל המוצרים הרחב שלה, הכולל פרגולות, מסתורי אשפה, עמודי מחסום, קרטוניות, פחי אשפה, מתקני אופניים, לוחות מודעות, פינות ישיבה, מגיני עצים ומגוון רב נוסף של פריטי ריהוט רחוב. כל אלה נפוצים בנוף הסביבתי שלנו ואת נוכחותה של "קיסריה עיצוב בנוף" נמצא בפריסה ארצית – במרכזי קניות, מתחמי עסקים, בתי ספר יסודיים ועל-יסודיים, משרדים ממשלתיים ואזורי תעסוקה – מאילת ועד קרית שמונה.

חברת "קיסריה עיצוב בנוף" מעצבת ומייצרת גם ספסלי רחוב, במגוון רחב של עיצובים, גדלים וצבעים. הספסלים עשויים מתכת, עץ, או שילוב בין השניים. חלקם מיוצרים עם משענת לגב וחלקם ללא משענת.
ספסל מדגם סנטור 752Y, לדוגמה, הוא ספסל ממתכת, עם ידיות דקורטיביות. פריט זה, בעל עיצוב ייחודי ומראה מרשים, הוא ספסל רחב ידיים, המקובע אל הקרקע באמצעות רגלי צינור. פריט זה מגולוון וצבוע בתנור פוליאסטר נקי.

דגם "קסטל 717" הוא דוגמה לספסל אשר עשוי משילוב ייחודי שבין עץ למתכת. קורות הישיבה והגב עשויות מעץ, אך רגליו הן יציקות ברזל איכותיות אשר זמינות בצבעים שונים – שחור, תכלת ואפור.
"מרטלו 797" הוא דגם של ספסל מעוצב, עשוי מתכת, אשר ניתן לעגנו אל הקרקע. רגלי הספסל, כמו גם החיזוקים שבו, עשויים מתכת עבה.
קיימים גם דגמים של ספסלי רחוב יוקרתיים יותר, כדוגמת "דוכס 733". דגם זה נהנה מעיצוב קלאסי ומרשים והוא עשוי מתכת, אם כי את המושב ניתן לבנות מעץ.

דגמים אלה ורבים אחרים מרכיבים את סל המוצרים העשיר של חברת "קיסריה עיצוב בנוף". כמו בכל מוצרי החברה, גם ספסלי החברה מיוצרים באיכות גבוהה וברמת עיצוב מתקדמת ביותר.תמונות נוספות:

הזכויות בגין כל הפרטים המצויים באתר זה שייכות לחברת קיסריה עיצוב בנוף בע"מ ו/או כלל המוצרים מהווים מדגמים רשומים במשרד המשפטים