סככת המתנה לנוסעים

סככות המתנה מעוצבות לנוסעי תחבורה ציבורית

סככת המתנה

ריהוט הרחוב והריהוט האורבני הופכים עם השנים לחלק מנופה הטבעי של העיר. בשל כך, הוא גם משנה את פניו - את מקומותיהם של הספסלים, האשפתונים ולוחות המודעות הקלאסיים תופסים כיום עיצובים חדשניים ומשוכללים יותר. החומרים המשמשים לעיצוב הריהוט האורבני ומתקני הגן מגוונים ורבים יותר ומבחר הדגמים גדל בהיקפו.

סככת המתנה - פניה של סככת ההמתנה הקלאסית השתנו בשנים האחרונות, כאשר תחנת ההמתנה משלבת כיום בין פונקציונאליות לבין עיצוב מרהיב וחדשני.

סככות המתנה לנוסעים משמשות כיום קהל יעד מגוון, הכולל תלמידים מכל שכבות הגיל, נוסעי תחבורה ציבורית ועובדים המשתמשים בשירותי הסעות. ספסלי ההמתנה מתאימים לנוחיותם ורווחתם של הממתינים, הסככות מרווחות והחיפוי מאפשר הגנה מפני הגשם והשמש. את סככות ההסעה המעוצבות ניתן למצוא בגדלים, עיצובים ועיבודי מתכת שונים.

חברת "קיסריה עיצוב בנוף בע"מ" מפתחת ומעצבת מגוון מוצרים בתחום העיצוב הסביבתי. ריהוט גן ומתקני חצר בעיצובים חדשניים, באיכות גבוהה ובדגמים שונים. ספסלי עץ ומתכת, מתקני מחזור, מערכות ישיבה ומתקני אופניים הם חלק ממבחר הפרויקטים שמבצעת החברה ברחבי הארץ. מוצרים אלה מפותחים באמצעות טכנולוגיה מתקדמת וגימור איכותי, תוך שימוש במתכת מאיכות גבוהה. כל זאת מתוך התמקדות באיכות הייצור ומצוינות המוצר.

חברת "קיסריה עיצוב בנוף" מלווה את הפרויקטים בכל שלביהם, החל בייצור הריהוט, אספקתו והצבתו. את מוצרי החברה ניתן למצוא כיום כמעט בכל מקום – תחנות רכבת, אוניברסיטאות, קניונים, גנים ציבוריים , מתחמי משרדים, בתי חולים ועוד.

לחברת "קיסריה עיצוב בנוף" היצע מגוון של סככות המתנה לנוסעים ותחנות הסעה לשימושם של נוסעי חברות התחבורה הציבורית ותלמידי בתי הספר. בעיצוב סככות המתנה אלה ניתן דגש רב על מספר אלמנטים בכדי לשמור על נוחיות הממתינים תוך שיפור פניהן של תחנות ההמתנה.

הספסלים בסככות המתנה אלו עשויים מחומרים שונים, לפי הצורך, והם מרווחים ונוחים. המתכות מגולוונות, קירות תחנת האוטובוס יכולים להיות עשויים מתכת או זכוכית דו-שכבתית, את גג תחנת ההסעה ניתן לחפות בפוליגל צבעוני אשר מגן מפני השמש והגשם וישנן גם תחנות המתנה כפולות אשר מאפשרות כמות גדולה יותר של ממתינים.

תחנות ההמתנה עמידות, מגינות על הנוסעים מפני תנאי מזג האוויר ונעימות יותר לשהייה. המראה שלהן מרהיב וניתן למצוא תחנות אוטובוס של החברה מוצבות בכל הארץ, בסמוך למרכזי קניות, בתי ספר, אזורי תעסוקה, צירי תחבורה וכיו"ב ואף בזכות העיצוב הייחודי שלהן, תחנות ההסעה גם משתלבות באופן טבעי בנוף האורבני.

תמונות נוספות:

הזכויות בגין כל הפרטים המצויים באתר זה שייכות לחברת קיסריה עיצוב בנוף בע"מ ו/או כלל המוצרים מהווים מדגמים רשומים במשרד המשפטים