מתקני מיחזור דקורטיביים

מתקן למיחזור סוללות, בקבוקים ונייר עיתון

מרכז מיחזור שכונתי

מתקן מיחזור

מתקני מיחזור - בשנים האחרונות המודעות לאיכות הסביבה גוברת בעולם כולו. גופים שונים מוקמים למטרה זו, כגון ארגונים הלוקחים על עצמם לשפר את המצב האקולוגי ולהגביר מודעות. הדיון בנושא מתפשט בין בתי ספר ומקומות עבודה ומוצבים בהם יותר ויותר מתקנים לאיסוף חומרים למיחזור. מתקנים אלה מתרבים גם בשכונות מגורים וברחובות הערים, בשטחים הפתוחים ובכל מקום בו קיימת דרישה לשמור על סביבה נקייה וירוקה.

חברת קיסריה עיצוב בנוף מפתחת ומשווקת מוצרים שונים בתחום העיצוב הסביבתי ועיצוב הנוף. בין מגוון המוצרים ניתן למנות מערכות ישיבה, ספסלים, תחנות אוטובוס, סככות המתנה, גגונים, פרגולות, אשפתונים, תחנות הסעה לתלמידים, מתקני אופניים, מרכזי מיחזור, קרטוניות, מסתורי אשפה, עמודי מחסום ועוד. כל המוצרים ללא יוצא מן הכלל מיוצרים בטכנולוגיית ייצור מתקדמת ביותר ובעלי גימור איכותי. החברה שמה דגש על איכות המוצרים לצד עיצוב יצירתי וייחודי. בין הלקוחות הרבים אשר החברה סיפקה להם רהיטי רחוב, ריהוט אורבני ומתקני מיחזור נמנים: מוסדות חינוך, בתי חולים, עיריות, חברות ממשלתיות, עסקים פרטיים, תעשיות ביטחוניות, חברות היי טק, מועצות מקומיות ועוד.

מלבד שמירה על איכות המוצרים, דואגת קיסריה עיצוב בנוף גם לשמירה על איכות הסביבה. החברה לוקחת חלק בשנים האחרונות בפרויקטים עירוניים שונים שמטרתם עידוד וקידום המודעות למיחזור, אשר מערבים במידה ניכרת שיתוף פעולה מצד התושבים.

מיחזור ומתקני מיחזור - תהליך המיחזור הוא עיבוד חומרים הנחשבים פסולת לכדי החזרתם למצב של חומר גלם שממנו ניתן לייצר מוצרים חדשים. הדבר תורם במניעת בזבוז של חומרים פוטנציאליים, הקטנת הצריכה של חומרי גלם טריים, הפחתת שימוש באנרגיה, צמצום זיהום אוויר הנגרם על ידי שריפה, ומניעת זיהום מים הנגרם על ידי הטמנה ופליטת גזים. בנוסף לחשיבותו האקולוגית, יש למיחזור ולמתקני המיחזור גם חשיבות כלכלית, בזכות החיסכון בחומרי גלם טריים.

מתקני מיחזור של קיסריה עיצוב בנוף - החברה מציעה פתרונות שונים למיחזור כגון מיכלים מעוצבים, פחים ומתקני איסוף פסולת. על מנת להבדיל את מתקני המיחזור מאשפתונים ופחי אשפה, מאופיינים המתקנים בעיצובים אטרקטיביים וייחודיים. קיסריה עיצוב בנוף מקדמת בנייה ירוקה וסביבה אורבנית מעוצבת ונקייה. את מתקני המיחזור השונים של החברה ניתן למצוא ברחבי הארץ. מתקני המיחזור צבעוניים, עשויים מתכת מגולוונת וצבועים בתנור. כמו-כן, החברה מסוגלת לפתח, לתכנן ולייצר מתקני מיחזור בעיצובים המותאמים לצרכי הרשות המקומית תוך הקפדה על ייחודיות, חדשנות, עיצוב ואיכות המוצרים.

מתקן לאיסוף סוללות- סוללות מכילות חומרים רעילים במינונים שונים ועם זריקתן לפח האשפה אותם חומרים באים במגע עם נוזלים ולחות אשר מפרקים את הסוללות ומביאים לזליגה של אותם חומרים רעילים לאוויר, לאדמה ואף עשויים לזהם כמויות גדולות של מי תהום. קיסריה עיצוב בנוף מציעה מתקן מיחזור מעוצב אשר מספק פתרון נוח לאיסוף סוללות ומקדם את נושא המיחזור והגנת הסביבה. מתקן מיחזור עשוי מתכת כאשר בסיסו עשוי בטון מעוצב, בעל פתח עליון ניתן לנעילה לריקון הסוללות מהמיכל, מגולוון, עובר צביעה בתנור בפוליאסטר נקי. ניתן להציב את המתקן או לעגן לקרקע.

מתקן מיחזור- מערכת עשויה מתכת ובטון היוצרת מעטפת ייחודית ומעוצבת למיכל העיתונים וכלוב הבקבוקים. הבסיס עשוי בטון דקורטיבי, ניתן לבחור את גוון המתקן, מצורף מיכל איסוף לסוללת ומותקנים מתלים ומדף לאשפתון ושקיות.


הזכויות בגין כל הפרטים המצויים באתר זה שייכות לחברת קיסריה עיצוב בנוף בע"מ ו/או כלל המוצרים מהווים מדגמים רשומים במשרד המשפטים