אשפתונים - פחי זבל

פחי אשפה מעוצבים

אשפתונים


אשפתונים ופחי אשפה - העידן המודרני הביא עמו, לצד הרגלי הצריכה והחיים, ייצור של כמויות אשפה גוברות והולכות, המיוצרות על ידי מפעלים, בתי חרושת, בנייני משרדים, בתי מגורים ועוד.

ניתן למצוא אשפתונים ופחי אשפה בכל מקום בו נמצאים אנשים הצורכים מזון או מייצרים פסולת. הם מוצבים מחוץ לבתי שכונות מגורים וכמעט בכל קומה בבניין ציבורי כזה או אחר.

חברת קיסריה עיצוב בנוף גאה להציג מגוון של אשפתונים צבעוניים ומסוגננים, מזמינים לשימוש כל עובר אורח וגורמים לו לזנוח את הרגל השלכת האשפה כשהוא מהלך על המדרכה, נמצא בפארק, בשפת הים או בבניין משרדים.

בזמנים בהם נדדו פינות העישון החוצה מהמשרדים, המפעלים, המוסדות ועוד מקומות ציבוריים, הפכו האשפתונים לחלופה הכרחית כפתרון לפינות עישון, והיום ניתן למצוא אותם מחוץ לכל בנין כמעט, מוצבים בנוכחות מהודרת, על שפת המדרכה, לא עוד פחי אשפה מוזנחים ופשוטים, כי אם אשפתונים ופחי אשפה מהודרים בעיצובים מרשימים וססגוניים.

אשפתונים של חברת קיסריה עיצוב בנוף ברחבי הארץ - החברה הציבה ברחבי הארץ, בקניונים ומרכזים מסחריים, שלל אשפתונים ופחי אשפה מעוצבים, מהודרים וייחודיים המשלימים את הנוף ותורמים לשמירה על סביבה נקייה.

קניון חוצות אשקלון – שם מיקמה חברת קיסריה עיצוב בנוף אשפתונים פרי תכנונה ועיצובה הייחודי. האשפתונים, מדגם סניור 954, נצבעו על פי דרישה אישית של הלקוח, והם מהווים פרטי עיצוב המשלימים את המראה המהודר של הקניון.

קרית הממשלה – ראשון לציון - ניתן למצוא פחי אשפה תוצרת החברה גם ברחבי קריית הממשלה בראשון לציון. שם מוצבים אשפתונים עשויים מתכת בשילוב בטון מדגם 'קיסריון BM958'.

מרכז הירידים - אשפתונים עם מאפרות נירוסטה, עשויים מתכת ובטון מדגם 'קיסריון BM946' מיוצרים ומשווקים על ידי חברת קיסריה עיצוב בנוף, ניתן למצוא גם ברחבי מרכז הירידים והקונגרסים בגני התערוכה.

הדגמים מהם עשויים האשפתונים - בין יתר הדגמים המעוצבים של האשפתונים מבית קיסריה עיצוב בנוף, ניתן למצוא פחי זבל מעוצבים, מרובעים, עגולים, מחודדים בקצה, נמוכים, צרים או רחבים. פחי האשפה עשויים ממגוון של חומרים המשלבים מתכת, נירוסטה ובטון.

האשפתונים של חברת קיסריה עיצוב בנוף, עשויים מתכת מגולוונת וצבועה בתנור. קיימת אפשרות לייצור אשפתונים עשויים נירוסטה, בעלי רמת גימור גבוהה. בהתאם לדרישות לקוחות החברה, ניתן למצוא בקיסריה עיצוב בנוף אשפתונים הניצבים על גבי עמוד מתכת לשם קיבועם לקרקע, או פחי אשפה ניצבים על גבי בסיס בטון מעוצב בגוונים שונים, ורגליים סמויות בגמר גומי, בהתאם לדרישת הלקוח.

חלק ממגוון האשפתונים אותם מציעה החברה - אשפתונים מדגם קיסריון B949 – אשפתון אורבני עשוי מתכת עם בסיס בטון מעוצב, בעל מעטפת ניקוב דמוי רשת, עם חיזוק עליון ממסגרת פנימית.

אשפתונים מדגם סניור 971 – חציון – אשפתון מתכת בעל מאפרת נירוסטה, מיועד לתליה על גבי קיר, מצויד במעטפת עשויה מתכת, ובעל בסיס תחתון ממתכת. ניתן להשגה בגוון צבע על פי דרישה אישית.

אשפתונים מדגם ונוס K917 – אשפתון מתכת בעיצוב ייחודי בדמות חרוט, בעל מאפרת נירוסטה, ומכסה עגול. מעטפת האשפתון עשויה גם היא מתכת ולה בסיס תחתון עגול ממתכת. ניתן להשגה בגוון צבע על פי דרישה אישית.

לכל גינה יש מקום מוגדר להצבת פח אשפה, אלא שהחדשות הטובות אותן מביאה חברת קיסריה עיצוב בנוף, הן שהאשפתונים אותן היא מייצרת ומעצבת, יכולים להתאים בקלות לכל חלל, פנים או חוץ.

כמענה לרוח המגמה הירוקה, הקדישו מעצבי קיסריה עיצוב בנוף מחשבה רבה טרם ייצור האשפתונים תוך דגש על פונקציונאליות, איכות, טיב האשפתון והיותו עשוי מחומרים המשתלבים היטב בסביבה.

בין היתר, מתמחה החברה בפתרונות מיחזור לבקבוקים, פלסטיק ונייר, כמו גם בייצור ועיצוב של מיכלי אשפה הבנויים לשימוש במגוון אפשרויות.


הזכויות בגין כל הפרטים המצויים באתר זה שייכות לחברת קיסריה עיצוב בנוף בע"מ ו/או כלל המוצרים מהווים מדגמים רשומים במשרד המשפטים