מתקני מיחזור

מתקני מיחזור מעוצבים

מתקני מיחזור

עולם המיחזור התקדם בשנים האחרונות צעד אחד קדימה, והיום ניתן למצוא ביותר ויותר ערים, מרכזים מסחריים ושכונות מגורים, מתקני מיחזור המיועדים להפרדת סוגי פסולת שונים.

למרות שישראל עדיין רחוקה מהמצב האידיאלי בכל הקשור לסביבה נקייה, עדיין קיימת כאן מודעות לחשיבות מיחזור חומרים מסוימים על מנת להגן על הסביבה. בעיקר בתחום מיחזור בקבוקים.

מיחזור של פסולת עוזר להתמודד עם גידול הולך וגובר של כמות הפסולת הביתית והתעשייתית. הפסולת מהווה גורם משמעותי להחמרת זיהום האוויר (כתוצאה ישירה מפעולה של שריפת פסולת), כמו גם זיהום של הקרקע, ומי התהום. איסוף פסולת ועיבודה מחדש מהווה חלק מהפתרונות הקיימים.

הגברת נגישותם של מתקני מיחזור, מיחזוריות ופחי מיחזור, לצד הפיקוח והגברת התודעה, תורמים להעלאה משמעותית של אחוז האנשים הממחזרים, וניתן למצוא מתקנים מפוזרים במקומות רבים בארץ.

מתוך רצון לתרום את חלקה לחברה גם בתחום זה, פיתחה וייצרה חברת קיסריה עיצוב בנוף שלל מתקני מחזור יצירתיים ואסתטיים, המוצבים ברחבי הארץ, מקדמים אורח חיים ירוק ושומרים על סביבה נקייה ויפה.

בין היתר, ניתן למצוא מתקני מיחזור, אשפתונים, מיחזוריות, מיכלי מיחזור ופחי אשפה מעוצבים של חברת קיסריה עיצוב בנוף במקומות הבאים:

בכפר סבא – 35 מתקנים לאיסוף סוללות, המהווים צעד ייחודי וראשון לעיר בנושא הגנה על הסביבה.

בהרצליה – 11 מתקני מחזור של בקבוקים וניירות, שהוצבו במסגרת פרויקט עירוני רחב היקף. מתקני המחזור הוצבו בסמוך לבתי מגורים מתוך מטרה לעודד את התושבים לאסוף פסולת למחזור ולשמור על סביבה נקייה. פרויקט זה זכה לשיתוף פעולה מלא של התושבים.

בראשון לציון – חברת קיסריה עיצוב בנוף הציבה אשפתוני מתכת בשילוב מכסה נירוסטה מסוג \'סניור K954\' ב\'מרכז בר-און\' בראשון לציון.

בפתח תקווה – גם בקניון גנים בפתח תקווה ניתן למצוא מתקני חניה לאופניים, כמו גם אשפתונים, מבית קיסריה עיצוב בנוף. האשפתונים מדגם \'ונוס M916\' עשויים מתכת עם מאפרת נירוסטה.

האשפתונים מכילים מיכל פנימי מגולוון וצבוע בתנור בפוליאסטר נקי, והם ניתנים להשגה גם בעיצוב אישי של הלקוח.

מיחזוריות - בתחנות רכבת חברת קיסריה עיצוב בנוף אף תכננה, פיתחה והציבה עשרות מיכלים לאיסוף בקבוקים ופחיות המיועדים למחזור ומיקמה אותם ברציפי תחנות הרכבת השונות בארץ.

מיכלי המיחזור המעוצבים והדקורטיביים של החברה מהווים רק נדבך אחד מתוך מגוון פתרונות המחזור הקיימים בחברה. מיכלים אלו תפסו תאוצה רבה גם בקרנות רחוב של ערים שונות בארץ, ובעיקר הם נותנים פתרונות ומענה לבנייני משרדים, שם קיימת מודעות רבה להפרדה בין נייר לבין פסולת אורגנית, פלסטית או מתכתית.

המודעות המוגברת למגמה ירוקה והצורך במיחזור, מגבירים את הביקוש ליותר ויותר מיכלי מחזור. הם חוסכים טונות של פסולת כל שנה ומהווים את הגורם המכריע בשיקולי שמירה על סביבה נקייה.

בחברת קיסריה עיצוב בנוף מאמינים שקצב התקנת תשתיות מתקני המיחזור, לצד הגידול היציב במיחזור הבקבוקים על ידי הציבור, יאפשר הגעה ליעד איסוף אידיאלי בתוך שנים ספורות. החברה מייצרת ומספקת מתקני מחזור המיועדים לערים, רשויות מקומיות, מרכזים ציבוריים ומסחריים, ועוד.

אם עד לפני מספר שנים היו בקבוקים פלסטיק ואשפה ביתית מושלכים כלאחר יד אל פח האשפה (במקרה הטוב), הרי שהיום, הודות לפעילות הסברה רחבה, שינה הציבור הישראלי את מנהגיו בצורה משמעותית, והיקף הבקבוקים המושלכים אל מתקני המיחזור גדל משנה לשנה.

מתקני המיחזור הקיימים היום מציגים דגמים משופרים הן במבנה והן בצורה שלהם. לא עוד מתקנים שנראים כמו כלוב מתכת לא אסתטי.

טובי המעצבים של חברת קיסריה עיצוב בנוף מעצבים מתקני מחזור בצבעים ובסגנונות שונים, המיועדים לכל מטרה ולכל מקום. בין היתר ניתן למצוא באתר החברה מתקני מיחזור המיועדים לבקבוקים ופחיות, נייר וקרטונים, סוללות, ועוד.

הזכויות בגין כל הפרטים המצויים באתר זה שייכות לחברת קיסריה עיצוב בנוף בע"מ ו/או כלל המוצרים מהווים מדגמים רשומים במשרד המשפטים