אשפתונים למגוון שימושים

אשפתונים

אשפתונים למגוון שימושים:

אשפתונים, הלוא הם פחי האשפה הקטנים והייעודיים הפזורים בכל רחבי המרחב הציבורי, מלווים אותנו מדי יום ומדי שעה. כל כך התרגלנו לקיומם, עד שקשה לנו לדמיין מה היינו עושים עם כרטיס האוטובוס או הפלאייר שקיבלנו בכניסה לבניין אלמלא היה אשפתון בטווח הראייה.

אשפתונים הם פיתרון פופולרי המוצב כתשתית לשמירה על נראות ואיכות הסביבה - ולא בכדי. מקבלי ההחלטות בכל הרמות נוטים להציב אשפתונים כפתרון אידיאלי למתן שירות בסיסי למשתמשי המרחב עליו הם אחראיים.

מנכ"לים של חברות, כמו גם מנהלי תחזוקה של מפעלים, ראשי רשויות מקומיות ואף אנשים פרטיים בוחרים באשפתון כדי לספק את הצורך הספציפי שלהם. ומעבר לכך, אף על פי שהשימושים אשר בגינם אנשים בוחרים להציב אשפתונים הם שימושים שונים ונועדו לספק צרכים שונים, נדמה שהפיתרון שהאשפתון מציע מכסה ספקטרום נרחב למדי של צרכים. הבה ונבחן צרכים אלו וכיצד אשפתונים מסוגלים לספק להם פיתרון אידיאלי:

● מרחב ציבורי כללי:
בין אם בחוף הים, ברחוב סואן או סמטה צדדית, בתחנת האוטובוס או בכניסה לבניין משרדים - האשפתונים המיועדים למרחבים אלו מוצבים בצפיפות גבוהה. במיוחד בעת האחרונה. אשפתונים אלו הם בגדלים משתנים. בתחנת אוטובוס הרי שאין צורך באשפתון גדול. כרטיסי הנסיעה אינם מושלכים בתדירות גבוהה וגם כאשר הם כן מושלכים - גודלם קטן. במובן זה, אשפתון קטן יכול בהחלט להוות פיתרון נהדר. לעומת זאת, בחוף הים ישנן עטיפות של ארטיקים מתלקקים, קליפות אבטיח, סנדל שנקרע, עטיפות מזון ושקיות ועוד כהנה וכהנה פריטי אשפה גדולים יחסית, אשר מושלכים על ידי כמויות אנשים לא קטנות. ולכן, אשפתון גדול יתאים יותר לסיטואציה זו.

● מרחב עסקי:
חברות ובתי עסק המכבדים את עצמם כבר הבינו מזמן שהעובדים המועסקים על ידם הם פרודוקטיביים הרבה יותר כאשר סביבתם תומכת, נעימה לשהייה, נעימה לעין ומתוכננת כך שתשרת אותם בנוחות מקסימלית. לכן, חברות רבות מקימות ומתחזקות חדר כושר, או חדר פנאי עם משחקי טלוויזיה או פופים להירגעות. ובכן, האשפתונים מהווים חלק בלתי נפרד מהבחירה של מקבלי ההחלטות במרחב העסקי להציב אשפתונים אשר ישרתו את העובדים וגם את הלקוחות המבקרים בבית העסק, במשרד או בבניין המשרדים.

אשפתונים אלו יהיו פזורים בד"כ באזורי העישון ויכללו מתקן לכיבוי סיגריות טרם השלכתן, באזורי המזנון, כולל פתח קטן או אף פתח עם סוגר כדי למנוע דליפת ריח של שאריות מזון אל אוויר המרחב וגם בכניסה וביציאה מבית העסק - כדי להקל על היוצאים והשבים לפנות את ידיהם לפני ביצוע המשימה הבאה שלהם, בין אם זו פגישה של לקוח עם נציג ובין אם מדובר בעובד בדרכו אל רכבו בסוף יום העבודה, אשר צריך להשליך את כוס הקפה שזה עתה סיים. אשפתונים אלו הם בד"כ גדולים, על מנת למנוע את הצורך לפנותם יותר מפעם ביום, וכן ובעלי מראה "משרדי" המתאים לסביבה העסקית.

● מרחב פרטי:
ובכן, זוהי מגמה שהתפתחה לאחרונה. בעלי בתי מגורים פרטיים או בעלי שטחים פרטיים בוחרים להציב אשפתונים דקורטיביים על מנת לייפות את הסביבה ובמקביל לאפשר לאורחים ולבאי אורח לסייע לכם בשמירה על הנקיון והסדר במרחב הפרטי שבבעלותכם. מגמה זו האיצה את פיתוח האשפתונים הדקורטיביים והם כיום נתח נכבד ממגוון האשפתונים הזמינים להצבה. בעלי שטחים פרטיים הם בד"כ קנאים לנקיונם ועל כן אשפתונים הם פיתרון מעולה לצורך השגת מטרה זו.

בין אם אתם מקבלי החלטות ברשות מקומית, מנהלים בחברה עסקית, או שפשוט אכפת לכם מאיך שהנכס שלכם נראה ומתוחזק - בואו לבחור את האשפתונים הנכונים ביותר עבור הצורך שלכם.

תמונות נוספות:

הזכויות בגין כל הפרטים המצויים באתר זה שייכות לחברת קיסריה עיצוב בנוף בע"מ ו/או כלל המוצרים מהווים מדגמים רשומים במשרד המשפטים