איפה יש פח אשפה כשצריך אחד?

פח אשפה

איפה יש פח אשפה כשצריך אחד?
בהיותכם הולכים ברחוב, בין אם יורדים מהאוטובוס, יוצאים מבניין משרדים, או פשוט בבילוי בעיר - האם יצא לכם לאחרונה לרצות לזרוק משהו לפח האשפה ולא למצוא היכן אפשר לעשות זאת?

כמובן שלא. תמיד תוכלו למצוא את אחד המתקנים המתאימים לכך ואם אתם ברי מזל, הרשות המקומית שלכם דאגה אף ליותר מכך – היא התקינה אשפתונים במיקומים אסטרטגיים על מנת לאפשר לכם להיפטר מכל פיסת אשפה או חפץ בלתי נחוץ אחר – ללא הצורך לתור זמן רב בנסיון למצוא פח אשפה אליו תוכלו להשליך את הדבר שממנו אתם מעוניינים להיפטר.

מספר סיבות הובילו לכך שנכון להיום, אשפתונים ופחי אשפה רבים פזורים במיקומים אסטרטגיים ונדיר להיתקל במצב שתזדקקו לאחד כזה - והוא לא יהיה בנמצא.

• ראשית, נושא איכות הסביבה.
איכות הסביבה היא אחד הנושאים החמים של העת האחרונה. התובנה כי הסביבה זקוקה להגנתנו הלכה והתפתחה ככל שהנזקים שתוצרי הלוואי שלנו בתעשייה ובמרחב הפרטי והציבורי הצטברו והלכו, עד שהפכו נראים לכל עין ומפריעים לכל תודעה מודרנית. רשויות רבות ונושאי תפקידים בחברות ציבוריות, ואף בעלי נכסים ושטחים פרטיים חיפשו לאורך השנים פיתרון נוח, זמין ושניתן להציב אותו באופן שימלא את תפקידו באופן מוצלח. נסיונות רבים נכשלו אך האשפתון הצליח באופן מסחרר וזכה באמון של גופים ואנשים רבים. על כן, כל אדם שמחפש פיתרון לשמירה על איכות הסביבה, שוקל בחיוב הצבת אשפתונים מתאימים באזור עליו הוא אמון. והסביבה, כמובן, הרוויחה רבות מכך. במקביל, מסיבות אידיאולוגיות, נושא איכות הסביבה צבר לאחרונה מומנטום חדש וחדירה עמוקה יותר לתודעה, מה שעוד יותר הגביר את הצורך ואת הדרישה מצד אנשים מן השורה בפיתרון שיאפשר להם לעשות שימוש במרחב ובמקביל להגן על הסביבה. הפיתרון היה… עוד אשפתונים במיקומים אסטרטגיים נוספים. ופיתרון זה הוכיח את עצמו באופן מיידי וגם לאורך הזמן.

• שנית, אחריות מצד נושאי תפקידים.
בין אם בחברות ציבוריות, במועצות מקומיות ועיריות, בבתי עסק פרטיים, בקרב אנשים האמונים על המרחב הציבורי ובקרב בעלי קרקע פרטית - הצורך לתת את הדין בפני האזרחים, העובדים, האורחים והמבקרים הלך וגבר בשנים האחרונות. בית עסק שלא מספק ללקוחותיו את החוויה הטובה ביותר - סופו שברשתות החברתיות ימליצו שלא להשתמש בשירותיו (וזה כמובן בעל פוטנציאל עצום לנזק כלכלי ועשוי להתפזר בקרב הלקוחות כשריפה בשדה קוצים. ראו מה קרה בזמן מחאת הקוטג', לדוגמא). ראש עיר או ראשות מקומית שלא דואג להנעים את זמנם של התושבים שלו במרחב הציבורי לו הוא אחראי - סופו שיוחלף על ידי התושבים בבחירות הקרובות. והמנכ"ל, המנהל האדמיניסטרטיבי או הבעלים של מקום העבודה אשר לא יספק לעובדיו סביבה נקיה, נעימה ופרודוקטיבית - סופו שיצטרך להתמודד עם קצת תחלופת עובדים גבוה מאוד, אשר יפגע בתוצר, בשירות שהוא מספק וכמובן במאזן הכלכלי. ולאף אחד מאיתנו לא נים להגיע לביקור אצל אדם אשר סביבתו תמיד מטונפת ומעודדת השלכת פסולת נוספת. סיבות אלו משחקות כיום תפקיד מרכזי בצורך לספק פיתרון שיאפשר למשתמשי המרחב הציבורי להינות ממנו, לשמור עליו נקי ולחנך גם את הסביבה בצורך להקפיד על הקו הזה.

• ולבסוף, העמידות והיעילות של אשפתונים.
על נושא זה לא צריך להכביר במילים. די לומר שהיום ברור לנו כי אשפתונים הם יעילים, מספקים בדיוק את הצורך לו הם נועדו, מורכבים מחומרים עמידים המתאימים לתנאי השטח וממלאים את תפקידם לאורך זמן בהתמדה, בלי לאבד מהיעילות שלהם גם לאחר שנים מרגע שהוצבו.

אז למה אתם מחכים? בואו לבחון את האשפתונים ופחי האשפה הנכונים עבור הצורך שלכם. תוכלו לפנות אלינו ואנו נשמח לייעץ ולעמוד לשירותכם!

תמונות נוספות:

הזכויות בגין כל הפרטים המצויים באתר זה שייכות לחברת קיסריה עיצוב בנוף בע"מ ו/או כלל המוצרים מהווים מדגמים רשומים במשרד המשפטים