כיצד לרכוש מתקן אופניים?

מתקן אופניים

מגוון רחב של מתקני אופניים

מתקני אופניים הפכו להיות לאחת המתקנים הנדרשים ברחבי המדינה ממספר סיבות – ראשית היות והמודעות וההכרה ברוכבי האופניים עלתה ויש רצון לספק להם ביטחון והגנה באמצעות השילוט הנכון כמו גם את מקומות החנייה במקומות אסטרטגיים, כפי שיאה למדינה מתוקנת. שנית, מדובר בכלי תחבורה אשר מוריד את תחלואת הציבור, משפר את מורל המשתמשים וחשוב לא פחות, מפחית את רמת זיהום האוויר במקביל. שביל אופניים ניתן למצוא כיום כמעט בכל עיר שמכבדת את עצמה ולמעשה בעודכם קוראים שורות אלו נבנים עוד שבילים המעודדים נסיעה באופניים. ובהתאם לדרישה ההולכת וגוברת, כך גדל גם ההיצע והמגוון של מתקני האופניים.

כדי להכניס קצת סדר לנושא, ניתן לחלק את מתקני האופניים למספר קטגוריות:

מתקנים אשר מיועדים לחניית האופניים והצבתם:
במתקני החנייה ניתן למצוא חניית אופניים אופקית בה לרוב ניתן יהיה להציב זוגות אופניים בשורה. מתקנים אלו מיועדים לשימוש ברחובות, בכניסה לבניינים, בחדרי אופניים, לוועדי בתים וכן הלאה.וככאלה, הם נאלצים להיות חשופים לפגעי מזג האוויר באופן תמידי – לחום קיצי לוהט, לקור עז בחורף, לגשם ולעיתים אף לשלג. על מנת שיוכלו לעמוד בתנאי קיצון שכאלו, הם בדרך כלל מיוצרים ממתכת מגולוונת המצופה בפוליאסטר נקי באמצעות תנור. רמת הגימור בהרכב זה הינה גבוהה ביותר והתוצאה - מתקני אופניים חזקים ועמידים תחת פגעי מזג האוויר לתקופה ארוכה.

מתקני אופניים המיועדים לשילוט בשבילי אופניים:
שילוט אשר יכול להכיל את שם הרשות, הארגון ואף המוסד המפעיל את שביל האופניים. מתקני אופניים אלו מיועדים לרוב להכוונת הרוכבים, למתן סימני דרך וסימני אזהרה במקרה הצורך. גם סימנים אלו זקוקים לעמידות גבוהה בתנאי מזג אוויר קשים ועל כן אף הם עשויים לרוב צינורות מתכת מגולוונת או נירוסטה.

מתקנים אשר מסייעים בקשירת אופניים:
אין יהיה זה נדיר למצוא תחת קטגוריה זו מתקנים אנכיים לקשירת אופניים המיועדים לשימוש ברחובות ובשטחים פתוחים באופן כללי. גם מתקנים אלו נדרשים לעמוד תחת תנאי מזג אוויר קיצוניים עם מינימום בלאי ועל כן עשויים לרוב מצינורות נירוסטה או מתכת.

בכל קטגוריה ניתן לבחור ממגוון עיצובים, אותם ניתן להתאים לאופי ולצרכי המקום בו יוצבו.

עיצובים שונים – לבחירתכם! העיצובים של כל אחד מן הקטגוריות יכולים להשתנות:

• ניתן לבחור מתקנים אשר מתאימים לעגינת מספר אופניים לבחירתכם.
• את צבע המתכת תוכלו לבחור בהתאם לטעם האישי ועיצוב הסביבה.
• חלק מן המתקנים יכולים להתקבל גם מנירוסטה וגם ממתכת מגלוונת מצופה צבע לבחירתכם.
• שילוטים לרוכבי אופניים מעוצבים במגוון צורות, ניתן לבחור את הכיתוב/הצורה שיופיעו עליהם כמו גם את הסגנון הראשי ואת החומר ממנו הוא עשוי.
• חלק מן המתקנים מיועדים להנחה על גבי המשטחים ואחרים ניתנים לעגינה באדמה לשם יציבות מקסימאלית.

מתקני אופניים מאת קיסריה עיצוב בנוף
חברת קיסריה מתמחה בעיצוב נוף באמצעות מתקנים שונים לאופניים, ספסלים, פחי מיחזור וריהוט רחוב באופן כללי, כולל עמדות תשלום, שולחנות פיקניק, מאפרות, עמודי מחסום ועוד. החברה מאפשרת לכם לבחור ממיטב הדגמים שלה וליהנות ממוצר עמיד, מעוצב ואיכותי. מה נדרש מכם על מנת להזמין? להחליט על הצורך, להיכנס לקטלוג לבחירת הדגם וליצור קשר לביצוע ההזמנה. וכעת משהכנסנו סדר לפתרונות השונים בתחום מתקני האופניים, הבחירה שלכם תהייה קלה הרבה יותר.

באם הנכם זקוקים להנחיה והדרכה מאת אנשי מקצוע, צרו קשר עוד היום בטלפון 04-6263006 עם קיסריה עיצוב בנוף והיעזרו במומחים. נשמח לסייע לכם בבחירת מתקני אופניים המתאימים לצרכים שלכם!

תמונות נוספות:

הזכויות בגין כל הפרטים המצויים באתר זה שייכות לחברת קיסריה עיצוב בנוף בע"מ ו/או כלל המוצרים מהווים מדגמים רשומים במשרד המשפטים