מתקני אופניים - החופש לנוע לאן שמתחשק

חניית אופניים

מתקני אופניים - החופש לנוע לאן שמתחשק מתי שמתחשק
מתקני אופניים מהווים את אחד המתקנים החביבים ביותר על תושבי המרכז. מדוע? מכיוון שהם מסמלים את חופש התנועה והשתחררות מנטל יומיומי קשה מנשוא. הנטל הנפשי שיוצר עומס תנועה על הכבישים ומחסור בחנייה שפשוט משווע, מתסכל ואף מרתיח לא רק את דיירי גוש דן אלא אף מבקרים רבים מחלקי הארץ השונים.

בבוא התושבים להשתמש באופניים, הרי שהשלווה מחזירה צבע ללחיים, חיוך לשפתיים ומזג האוויר הלח מאיר שוב את פניו לכל המשתמשים. עיריות ברחבי גוש דן (ולא רק שם) השכילו כבר לפני מספר שנים להבין את הפוטנציאל הטמון בהתקנת חניית אופניים ברחבי הערים והתושבים אימצו את סטנד האופניים ברצון רב – רוכבי אופניים יצאו אל הרחובות והקלו טיפין על עומס התנועה. אך ההנאה הגדולה התבטאה לאו דווקא בהקלה על עומס החנייה, אלא בהקלה על הרוכבים עצמם. בעצם התקנת חניית אופניים במקומות אסטרטגיים, הרי שכל אחד כיום יכול לבחור לנוע באופניים, מבלי לזעוף פנים ולבזבז שעתיים מדי יום על מציאת חנייה לרכבו.

מתקני אופניים מעלים את מורל התושבים:
שבילים רבים באזור המרכז נסללו במיוחד לרוכבי האופניים ובמקביל לפיזור מתקנים לאופניים הרי שמורל התושבים עלה בעשרות מונים. למעשה, מספר רב של יתרונות חשובים הושגו באמצעות פעולות אלו – העיקרית שבהם, עידוד נסיעה באמצעים בלתי מזיקים לסביבה ועל ידי כך הקטנת זיהום האוויר האזורי של גוש דן, יתרונות משניים הם הגברת הפעילות הגופנית, שיפור בריאות כללית, הפחתת סיכונים בריאותיים הנגרמים מחוסר פעילות גופנית כגון מחלות כלי דם ולחץ דם, שחרור מלחצי החיפוש אחר חנייה באופן מתמיד, פינוי זמן רב יותר לבילוי ולמשפחה ועוד. כל אלו יחדיו מאפשרים לכל אחד ליהנות יותר מן החיים ולהעלות את המורל האישי והקולקטיבי באופן משמעותי.

מתקני אופניים חוסכים לכם בכסף:
בגוש דן, תוכלו למצוא מתקני אופניים בהם נעמדים בשורה אופניים בהשכרה לכל דיירי האזור ומבקריה. בטרם תנסו את השירות, כדאי לדעת כי כל עוד תנועו ממתקן אופניים אחד למשנהו תוך חצי שעה, הרי שלא תחויבו כלל בעלות, מנקודה זו תוכלו 'לשכור' אופניים נוספים ולהמשיך לדרככם לגמרי לבד ולגמרי חינם. והנה הרווחתם סכום כסף לא מבוטל – אותו סכום שהייתם משקיעים בנסיעה במכונית פרטית, באוטובוס ואולי אף במוניות. כך שגם אם חסכתם 200 ₪ מדי חודש, הרי שמדובר ב-2,400 ₪ מדי שנה – סכום אותו תוכלו להשקיע בטיול מהנה והפוגה מן החיים העמוסים.
ובעצם, חשבו על כך שחסכתם גם את הכסף של רכישת האופניים, של תיקונים ובלאי שהייתם נאלצים לשלם עליהם אילו האופניים היו שלכם.

יתרונות רבים מספור למתקני אופניים:
מתקנים לאופניים מספקים לכם את החופש המוחלט לנוע ממקום למקום, ללא צורך להתחשב במאות תושבים המתחרים על מקום החנייה. מתקנים מפוזרים בדרך כלל ברחבי העיר באזורים אסטרטגיים, כך שלא משנה לאן תפנו, קרוב לוודאי שתתקלו במתקן שכזה המזמין אתכם להנות את האופניים – בין אם קרוב לאוניברסיטה, קרוב לסינמה סיטי, קרוב לקניון, למרכז הקניות השכונתי ובכל חנייה שמכבדת את לקוחותיה.

הצבת מעמד לאופניים:
טרם הציבו ליד ביתכם מעמד לאופניים? ממש חוסר התחשבות. בערים הגדולות רבים התושבים אשר נאלצים להמתין שנים בטרם העירייה תתקין מעמדים שכאלו ורבים התושבים אשר מחליטים לטפל בסוגיה לבדם או בסיוע וועדי הבית.

בבואכם להזמין מתקנים לאופניים באופן אישי, תוכלו לבחור את העיצוב המתאים לאופי השכונה או לאופי הדיירים המשתמשים בהם.

למידע נוסף ולהזמנת מתקני אופניים, צרו קשר עם קיסריה עיצוב בנוף בע"מ ותתחילו ליהנות מכל היתרונות בהקדם!

תמונות נוספות:

הזכויות בגין כל הפרטים המצויים באתר זה שייכות לחברת קיסריה עיצוב בנוף בע"מ ו/או כלל המוצרים מהווים מדגמים רשומים במשרד המשפטים