חניה לאופניים במרחב הציבורי

חניה לאופניים

חניה לאופניים
נכן שכיום הכבישים מלאים, יש פקקים, התורים לאוטובוסים והרכבות ארוכים והמוניות בתפוסה מלאה, אך יחד עם זאת כן ניתן למצוא ציבור שלם של אנשים אשר מחליטים להתנייד על גבי אופניים והם עושים זאת הן במרחב הציבורי עירוני והן בפארקים ובמושבים. מדובר במגמה מבורכת שיש לתמוך בה, ולו כי היא מסייעת לאיכות הסביבה, בריאה לגוף ואף מניעה עוד אנשים להצטרף למגמה הירוקה.
תמיכה במגמה הירוקה
אנו בחברת "קיסריה עיצוב בנוף" מאמינים במגמה הירוקה, בהחזרת הסביבה למקומה הבריא והטבעי ובאופן כללי בשיפור מצב הזיהום הסביבתי, ועל כן אנו עוסקים בעיצוב ריהוט רחוב אשר תומך בנוחיות האנשים אשר כן בוחרים להשאיר את הרכב בחניה ולהלך רגלית ברחובות או להעלות על האופניים ולהגיע עמם לכל יעד רצוי. אי לכך, לצד שלל "ריהוט רחוב מקצועי", אנו גם מציעים שלל מתקנים משלימים עבור רכיבה על אופניים, כאשר בין היתר אנו מזמינים אתכם ליהנות מהקולקציה העשירה והמרהיבה של חניה לאופניים.
מבקשים הצצה?
מבקשים דוגמה עבור מבחר מתקני חניה לאופניים? ובכן לצורך הדוגמה נציין שניתן למצוא דגם רוזטה 612 אשר מציע עד 8 מקומות עבור החניית אופניים, כאשר המתקן עצמו עשוי מתכת מגולוונת אשר צבועה בהליך מתקדם שמתבצע בתנור. ניתן למצוא מתקן שגם כן מעוגן לקרקע, אך הוא כבר מתאים רק עבור זוג אופניים והוא עשוי מנירוסטה.
מיתוג
כיוון שחברת "קיסריה עיצוב בנוף" מקפידה על איכות גבוהה ושואפת לשביעות רצון מלאה מצד שלל הלקוחות, בין היתר היא גם מאפשרת התאמה מלאה, ועל כן יש מתקני אופניים בהם ניתן בין היתר לשלב כיתוב לפי דרישה, כך שכבר מדובר בפתרון הרבה יותר אסתטי.
איכות ברמה הגבוהה ביותר
לצד שני הדוגמאות הנ"ל, ניתן למצוא עוד לא מעט אופציות אשר נבדלות בהרכב החומרים, בגדלים ובעיצוב, אך לא ברמת הגימור ובאיכות הגימור הגבוהה אשר מאפיינת את כלל המוצרים. כמו כן, חברת "קיסריה עיצוב בנוף" יודעת להציע היצע נרחב של מוצרים משלימים, יודעת לייעץ לכל לקוח אודות החניה לאופניים שיותר נכונה עבורו וכדומה, ולו כי מדובר בשירות מלא, בניסיון עשיר ובהתמחות מלאה בתחום חשוב שהולך וצובר תאוצה בישראל.

הזכויות בגין כל הפרטים המצויים באתר זה שייכות לחברת קיסריה עיצוב בנוף בע"מ ו/או כלל המוצרים מהווים מדגמים רשומים במשרד המשפטים