מתקני חניה לאופניים

מתקן חניה לאופניים

מתקן חניה לאופניים

בעידן בו יש הרבה יותר מודעת לאיכות הסביבה ובו בזמן גם יש הרבה יותר פקקים וזיהום אוויר, אנשים רבים בוחרים לעבור לרכיבה באופניים, אם על מנת לשרוף זמן, לחסוך באנרגיה ואם על מנת לנצל את הזמן עבר פעילות גופנית מהנה. השורה התחתונה הא שכיום אנשים רוכבים על אופניים וצרכים מענה ייעודי עבור השארתם מחוץ לשלל מבנים אשר מצויים במרחב העירוני, ועל כן יש צורך במתקני אופניים שהם יותר מעוד עמוד תאורה אליו ניתן לקשור שרשרת ולקוות לטוב.

בין צורך להיצע

לאור כל זאת יש ביקוש נרחב עבור שילוב של מתקן חניה לאופניים במרחב העירוני או בקדמת מבנים, ועל כן אנו בחברת "קיסריה עיצוב בנוף בע"מ" גאים להציע שורה ארוכה של מתקני חניה אשר מראש מיועדים לאופניים, כך שהמגוון הנרחב מציע מענה מותאם הן לבנייני משרדים, מרכזי ספורט, מרכזי חנויות ופארקים והן לוועדי בתים משותפים, רשויות מוניציפליות, קיבוצים וישובים, בתי ספר ומוסדות, מפעלים ורחובות.

מבחר עשיר ומרהיב של עיצובים

מתוך ההבנה שמה שמתאים עבור קיבוץ אינו יתאים עבור בניין משרדים ומתוך הבנה שמתקן שמיועד עבור שטחים פתוחים אינו יתאים עבור מתחם שהוא מקורה, אנו מציעים היצע גדול אשר מעניק לא רק שלל אופציות פרקטיות, אלא גם שלל אופציות עיצוביות, ולו מתוך מטרה שהמתקן ישתלב כהלכה בשפה העיצובית של המקום, ואף לא פעם יקפיץ את העיצוב הקיים וייתן את הטון.

איכות ללא מתחרים

מבקשים טעימה? ובכן באתר החברה אתם מוזמנים להתרשם מהיצע הדגמים המרהיבים והאיכותיים, אך באופן כללי נציג ונציין שיש מתקנים אשר מותאמים עבור העמדת אופניים בסמיכות האחד ליד השני בשורה ארוכה, יש מתקני אופנים שמיועדים לקשירה של זוג אופנים ועוד הרבה יותר, אך לצד שלל העיצובים השונים, גם ניתן לומר שהאיכות של כלל המתקנים מאוד גבוהה - הם עשויים ממתכת מגולוונת אשר עברה צביעה בתנור, או לחילופין, מצינורות נירוסטה (פלדת אל-חלד), כך שניתן ליהנות מעמידות מלאה לאורך שנים. לבסוף נציין שאנו בחברת "קיסריה עיצוב בנוף בע"מ" מתמחים בכל האלמנטים הקשורים לעיצוב ריהוט הרחוב, מחזיקים בניסיון עשיר ושואפים לתת מענה ממוקד ואיכותי.

הזכויות בגין כל הפרטים המצויים באתר זה שייכות לחברת קיסריה עיצוב בנוף בע"מ ו/או כלל המוצרים מהווים מדגמים רשומים במשרד המשפטים