מתקני אופניים

מתקני אופניים

מתקני אופניים מבית "קיסריה עיצוב בנוף בע"מ"
כיום אנו נמצאים בעידן בו הטכנולוגיה נותנת אותותיה בכול תחום ועל כן ניתן ליהנות מקידמה הרבה יותר מתגמלת, אך יחד עם זאת אנו גם נמצאים בעידן בו יש מודעות גבוהה לאיכות הסביבה, ולו מתוך ההבנה שסביבה שמורה היא העתיד שלנו ושל ילדינו. אי לכך, כיום יותר ויותר אנשים בוחרים לעלות על אופניים ולהגיע עמם למקום העבודה, לפגישות או על מנת לצאת עימם לשאוף אוויר ולעסוק בספורט מהנה במיוחד. אי לכך אנו בחברת "קיסריה עיצוב בנוף בע"מ" מאמינים שיש להתאים כראוי את הסביבה, ועל כן כחברה אשר מתמחה בריהוט רחוב ומתוך מגמה סביבתית ירוקה, אנו מעצבים ומייצרים מבחר איכותי של שלל מתקני אופניים.

התאמה לעיצוב הסביבה

המתקנים שאנו מייצרים מאוד איכותיים, עומדים בכלל התקנים, מתאימים להצבה במרחב הציבורי וכמובן שגם מתאימים לתנאי מזג האוויר המשתנים. עוד חשוב לציין שכלל מתקני האופניים שמיוצרים על-ידנו, משלימים את השפה העיצובית של הרחוב, כך שהתוצר השלם הנו מוצר משלים לשפת העיצוב הקיימת, לצד תרומה למיצוב מעט יותר גבוה, ולו בשל איכות התוצאה, איכות החומרים ובאופן כללי בזכות רמת הגימור העיצובית.

קהל יעד
עבור מי אנו מייצרים מתקני אופניים? עבור וועדי בתים משותפים, לקוחות פרטיים, רשויות מוניציפליות, קיבוצים, ישובים, מוסדות חינוך, מרכזי קניות, בתי חולים, רחובות, פארקים, מרכזי ספורט, מפעלים, בנייני משרדים ובאופן כללי גם עבור שלל מוסדות ציבור.

איכות ללא תחרות

כל מתקו אופניים אשר מיוצר על-ידנו מעוצב בקפידה מתוך מחשבה על צרכים פרקטיים, מגבלות, אופי, נראות, צבעוניות וכמובן שגם בהתאם לתרחיש המשתמש אשר נהוג באותו מקום, וזאת מתוך התבוננות מקצועית מהעיניים של הרוכב. אי לכך, אנו בחברת "קיסריה עיצוב בנוף בע"מ" גאים להציע היצע מפואר של מתקנים איכותיים, מעוצבים ומרשימים, אשר מיועדים עבור שטחים סגורים ופתוחים, עבור אזורים מבודדים ועמוסים וכדומה, כאשר לצד העובדה שכלל העיצובים שונים ומגוונים, גם ניתן למצוא מכנה שותף, והוא עמידות לאורך זמן, רמה גבוהה ושביעות רצון מלאה מצד שלל הלקוחות. מעוניינים בפרטים נוספים? צרו קשר עוד היום!

הזכויות בגין כל הפרטים המצויים באתר זה שייכות לחברת קיסריה עיצוב בנוף בע"מ ו/או כלל המוצרים מהווים מדגמים רשומים במשרד המשפטים