מיחזור

פחי אשפה מעוצבים ברמת האיכות הגבוהה ביותר
בנוסף לאשפתונים, פחי האשפה מעוצבים , פינות העישון והמאפרות, וכחלק מרצון החברה להשלים את משפחת ריהוט הרחוב, החברה מציעה מיחזוריות, פתרונות מיחזור, מתקני מיחזור, פחי מיחזור, קרטוניות ופתרונות לאיסוף קרטונים, מתקני סוללות, ומיכלי מיחזור להפרדת פסולת. מתקני המיחזור של החברה אטרקטיביים ומאופיינים בעיצובים ייחודיים על מנת לבדל אותם מהאשפתונים ופחי האשפה. החברה מאמינה ודוגלת בהגנה על הסביבה, שימור הטבע ומקדמת בניה ירוקה מתוך כוונה להעלות את המודעות לסביבה אורבנית נקייה ומעוצבת. החברה מציעה מגוון רחב של פתרונות מיחזור, מיחזוריות לגופים הציבוריים ומרכזי המיחזור שלה מוצבים בכל רחבי הארץ.
מצפייה קצרה בגלרייה של פחי אשפה מעוצבים וגם פחי מיחזור באתר של קיסריה עיצוב בנוף בע"מ תוכלו לראות כיצד עיצוב מקורי ואיכות נפגשים.
אם אתם מחפשים עיצוב מרהיב וחדשני, שימושי ויצירתי, אם מצוינות המוצר ושביעות רצון הלקוח מהוות בעיניכם נקודות חיוניות בבחירת היצרן אנו התשובה.
ניסיון רב שנים בענף ומוניטין רב באשר לאיכות המוצרים מאפשרים לנו להמשיך ולפתח עיצובים חדשים על מנת לענות על צרכיה של הקהילה ודרישות השוק על כל מגווניו.
אם יש לכם שאלות נוספות לגבי פחי אשפה מעוצבים וגם פחי מיחזור מעוצבים אתם מוזמנים ליצור עמנו קשר ונשמח לענות על כל שאלה.

מתקן מיחזור סוללות

מתקן מיחזור ואיסוף סוללות 265


מרכז מיחזור 220

מרכז מיחזור 220


מתקני מיחזור פחיות ובקבוקים

מיכל לאיסוף פחיות ובקבוקי פלסטיק 255


מרכז מיחזור

עץ המיחזור 240


מרכז מיחזור

מיחזורית 230


הזכויות בגין כל הפרטים המצויים באתר זה שייכות לחברת קיסריה עיצוב בנוף בע"מ ו/או כלל המוצרים מהווים מדגמים רשומים במשרד המשפטים