מתקני חניה לאופניים


חברת קיסריה עיצוב בנוף בע"מ מתכננת ומפתחת סוגים שונים של פתרונות חניה לאופניים ומתקני אופניים. כחלק מהשקפתה של החברה הדוגלת בבניה ירוקה וקידום המודעות לשימור הסביבה, החברה מעצבת ומציעה מגוון רחב של מתקנים לקשירת אופניים, שילוט לשבילי אופניים ומתקנים להצבת אופניים כחלק מריהוט הרחוב. מטרתם הינה להעלות את המודעות לרכיבה על אופניים, לשרת ולהקל על רוכבי האופניים ועל-ידי כך, לצמצם את רמת זיהום האוויר בסביבה האורבנית, ברחובות הערים ומרחבים הפתוחים.

המתקנים לנעילת אופניים ומתקני אופניים עונים על הדרישות העיצוביות והפונקציונאליות ומותאמים לשטחים הפתוחים והסגורים, לוועדי בתים, למתחמי קניות, מוסדות חינוך, חברות היי-טק, רחובות הערים ועוד.

החברה מציעה מתקני חניה לאופניים אופקיים להצבת זוגות אופניים בשורה האחד בסמוך לשני הממוקמים כרהיטי רחוב, העשויים מתכת מגולוונת וצבועה בתנור בפוליאסטר נקי ומאופיינים בעמידות ארוכת טווח וברמת גימור גבוהה. מתקנים אלו משמשים וועדי בתים, חדרי אופניים משותפים, רחבות כניסה לבניינים ועוד.

בנוסף, החברה מציעה מגוון מתקני אופניים אנכיים המיועדים לקשירת זוגות אופניים ברחובות הערים ובשטחים הציבוריים הפתוחים. מתקני האופניים עשויים צינורות מתכת או לחילופין צינורות נירוסטה תוך שילוב שילוט מתאים של שם הרשות, הארגון או המוסד.

מתקן אופניים ספירלה

רוזטה 676


מתקן אופניים

רוזטה 676L


מתקן אופניים

רוזטה 602N


מתקן אופניים

רוזטה 603N


חניה לאופניים

רוזטה 605N


הזכויות בגין כל הפרטים המצויים באתר זה שייכות לחברת קיסריה עיצוב בנוף בע"מ ו/או כלל המוצרים מהווים מדגמים רשומים במשרד המשפטים