אשפתונים

חברת קיסריה עיצוב בנוף בע"מ מציעה מגוון עצום של אשפתונים ופחי אשפה המהווים חלק ממשפחת ריהוט החוצות, ריהוט מוסדי, הריהוט אורבני, רהיטי הרחוב ומתקני החצר. החברה מציעה מבחר רחב של אשפתונים ופחי אשפה מעוצבים, מסתורי אשפה, מסתור אשפה, פינות עישון ומאפרות על מנת לענות על מגוון צרכים ותקציבים של לקוחותיה.

סוגי האשפתונים ומתקני האשפה באים לענות על הצרכים והדרישות של לקוחות מגוונים ומיועדים להצבה במרכזים מסחריים, קניונים, מתחמי מזון, מוסדות חינוך, רחובות הערים, גנים ציבוריים ופארקים, בנייני משרדים, מפעלים, פינות עישון, בנייני מגורים ועוד.

האשפתונים ופחי האשפה עשויים מתכת מגולוונת וצבועה בתנור עם אפשרות לייצור מנירוסטה בעלת רמת גימור גבוהה. על מנת לענות על צרכיהם של לקוחותיה, החברה מציעה אשפתונים ופחי האשפה על גבי עמוד מתכת לקיבוע לקרקע, על גבי בסיס בטון מעוצב בגוונים שונים, עם רגליים סמויות בגמר גומי ועוד.

בנוסף לאשפתונים, פחי האשפה, פינות העישון והמאפרות, וכחלק מרצון החברה להשלים את משפחת ריהוט הרחוב, החברה מציעה פתרונות מיחזור, מתקני מיחזור, פחי מיחזור ומיכלי מיחזור להפרדת פסולת. מתקני המיחזור של החברה אטרקטיביים ומאופיינים בעיצובים ייחודיים על מנת לבדל אותם מהאשפתונים ופחי האשפה.

אשפתונים

קיסריון 958BK


אשפתון

אשפתון - קיסריון 958LK


פח אשפה

קיסריון 958


אשפתון עם בסיס בטון

קיסריון 958BM


אשפתון עם מאפרת נירוסטה

קיסריון 958LM


הזכויות בגין כל הפרטים המצויים באתר זה שייכות לחברת קיסריה עיצוב בנוף בע"מ ו/או כלל המוצרים מהווים מדגמים רשומים במשרד המשפטים